تبلیغات
سلامت باش salamatbash سیدرضا موسوی-salamatbash سلامت باش به ""سلامت باش ""خوش امدید.لطفا" هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق لینك << نظر یادت نر>> ارسال فرمائید -سیدرضا موسوی

سلامت باش salamatbash

--------
نویسنده : سیدرضا موسوی شنبه 31 مرداد 1388, ساعت 14 و 41 دقیقه و 47 ثانیه

خبرگزاری دانشجویان ایران – مازندران

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) ، منطقه مازندران ، در گرامیداشت روز پزشک و داروسازان ، اسامی پزشکان برگزیده استان از سوی قائم مقام وزیر اعلام شد .

حمید محمد جعفری با بیان این که از هر شبکه بهداشت و هر بیمارستان یک نفر منتخب شده ، اسامی پزشکان را این گونه اعلام کرد : از شهرستان آمل بهزار نورمحمدی ، فاطمه مرشد ، سکینه صالحی ، منوچهر مجد ، از بابلسر محمد جلال الدین دمیرچی ، زهره دهزاد ، از بهشهر مطلب احمدی ، مهرداد مهردادی ، از تنکابن مازیار سلیمانی ، مهرداد حسین زاده ، از جویبار محمد ورشویی ، نورمحمد نوربخش ، از چالوس رسول ظفرمند ، هیلدا فقیه نصیری ، از رامسر ملیحه اشدی پور ، زهره حسینیان فر ، زهرا نورانی ، از زیراب فاطمه اسدی ، محمد حسین ندیمی ، از ساری ابوالقاسم فلاح ، بهزار باقری ، ترانه گرام اوریمی ، از حوزه ریاست دانشگاه اکبر شاه بابازاده ، از حوزه معاونت درمان سید محمد جواد هاشمی ، از حوزه معاونت بهداشتی درمان قاسم اویس ، از شهرستان سوادکوه شهاب الدین ادیانی ، از فریدون کنار سید محمد حسن ساتری ، شیرین فخر حسنی ، از قائم شهر احسان خسرو نژاد ، شهین لدنی .

به گزارش ایسنا ، وی اسامی داروسازان منتخب را این چنین ، گفت : ام البنین شاهین دشتی از آمل ، مریم یعقوبی اشرفی از گلوگاه ، فاطمه حقانی و مریو پزشکی از بهشهر ، رشید قاسمی از معاونت غذا و دارو ، ابراهیم نصیری از محمودآباد ، جواد مومن آبادی از نکا ، خسرو قادری و رویا شیخ الاسلامی از نور ، مهدی ساجدی و افشین سلیمان پور از نوشهر ، داوود صیادیان و لی ارشاد لنگرودی از ساری.

محمد جعفری با اشاره به این که در سال گذشته و اوایل سل جاری 5 نفر از پزشکان ، بازنشسته شده اند ، اسامی آنان را بدین طریق ذکر کرد : لیدا جوادی ، حسین بامدادیان ، علیرضا قلی پور ، محمد هاشمی و سید مرتضی محسنی .

لینک اصلی خبر

ادامه مطلب ...

دسته بندی :


نویسنده : سیدرضا موسوی پنجشنبه 29 مرداد 1388, ساعت 17 و 09 دقیقه و 39 ثانیه

به نام آنکه زنده میکند و هرگاه اراده کند می میراند

 

پزشکی همواره واژه ای مقدس و حرفه ای والا و مهم بوده و در متن فرهنگ و حیات اجتماعی مردمان این مرز و بوم نیز طبیب و طبابت از جایگاه ویژه و اهمیت والایی برخوردار بوده و هیچگاه از قداست و ارزش و ضرورت نیاز بدان کاسته نشده است .

در فرهنگ اسلامی، ارزش دانش گرانقدر پزشكی و فعالیت حرفه ای طبیب تا بدان اندازه والا و عظیم است كه طبیب مظهر اسم شریف محیی و احیاء گری معرفی شده ، تا بدان اندازه كه بیماران و دردمندان نه فقط برای جستجوی تسكین و درمان دردهای جسمانی خویش، بلكه برای بهره گیری از مشاوره و راهنمایی در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی به حكیم و طبیب متوسل می شده اند، چرا كه حكیم و طبیب در افق نگاه و قضاوت آنان شخصیتی عالم و برخوردار از دانش فقهی و پزشكی و آراسته به فضائل والای اخلاقی بوده و نماد برجسته و الگوی بارز چنین اندیشوران دلسوز وعالمان فرزانه در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی، شیخ الرئیس ابوعلی سینا بود كه بدلیل ارتباطش با خدا و مكتب وحی، نور حكمت الهی در دل او درخشید و به حكیم الهی تبدیل شد.

جامعه پزشكی ایران اسلامی، علاوه بر برخورداری از چنین پیشینه ارزشمند ، مفتخر است كه در همه اعصار، فضای معنوی آن معطر به عطر وجود بزرگ مردان گمنام و نیك اندیشان موحدی بوده كه وسوسه های فریبناك مادی و تفاخرات دنیوی در مقابل روح بلند آنان سر تعظیم و ستایش سائیده و افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابری نداده اند.در بازخوانی این پیشینه افتخارآمیز، حضور سبز و حماسی پزشكان ایران اسلامی در سال های دفاع مقدس فصل درخشانی است كه به علت قرابت و همراهی با عظمت معنوی ارزش های شهادت و ایثار، جاودانگی یافته و با تقدیم شهیدان والا مقامی در این حوزه ، فضای فرهنگی جامعه پزشكی كشور را عزت و آبرو بخشیده است.

روز پزشك فرصت مغتنمی است تا سیاستگذاران و مدیران عرصه بهداشت و درمان  وآموزش پزشكی كشور با همفكری، همراهی و مساعدت همه مجامع و نیروهای دلسوز جامعه پزشكی سیاست ها و راهكارهای ترویج و اشاعه ارزش های معنوی و اخلاق پزشكی و ارتقاء جایگاه و منزلت شاغلین حرفه های پزشكی را مورد توجه قرار داده و با برنامه ریزی و بهره مندی از توانمندی های ملی ، مسئولیت ملی خویش را در جهت حل و رفع معضلات و مشكلات جامعه پزشكی كشور، اداء نمایند.

یكم شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشك و پنجم شهریور روز داروسازی و بزرگداشت محمد بن زکریای رازی را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشكی تلاشگر ایران اسلامی تبریک می گوییم .

دکتر حمید محمد جعفری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

ادامه مطلب ...

دسته بندی :


نویسنده : سیدرضا موسوی جمعه 23 مرداد 1388, ساعت 15 و 04 دقیقه و 06 ثانیه

به گزارش ایسنا، استفان هاوكینگ این مدال را كه بزرگترین نشان افتخار برای یك شهروند آمریكایی است از باراك اوباما رئیس جمهور امریكا دریافت كرد.

عطای عالی‌ترین نشان افتخار آمریكا به استفان هاوكینگ
ادامه مطلب با کلیک در اینجا-سلامت باش

ادامه مطلب ...

دسته بندی : اخبار اجتماعی ,
برچسب ها : عطای عالی‌ترین نشان افتخار آمریكا به استفان هاوكینگ , این مدال را كه بزرگترین نشان افتخار برای یك شهروند آمریكایی است ,


نویسنده : سیدرضا موسوی دوشنبه 19 مرداد 1388, ساعت 15 و 21 دقیقه و 01 ثانیه
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، اداره فرهنگ و ارشاد بابلسر و فریدونکنار، انجمن هنرهای تجسمی شهرستان بابلسر در نظر دارد پنجمین جشنواره سراسری مجسمه های شنی را در ساحل شهرستان بابلسر با موضوع دفاع مقدس و آزاد 20 الی22 به مدت سه روز برگزار نماید
 اهداف:
توجه به جاذبه های بومی و محلی
تعمیم نگاه زیباشناسی مردم به طبیعت و ساحل
نوآوری و خلاقیت
جذب گردشگر


تصاویر جشنواره های برگزار شده قبلی را  می توانید با کلیک در قسمت (( صفحات جانبی )) مشاهده فرمائید . (( مدیریت ))
                                                                                                                      
ادامه مطلب ...نویسنده : سیدرضا موسوی پنجشنبه 15 مرداد 1388, ساعت 15 و 59 دقیقه و 29 ثانیه

خبر آمد خبری در راه است

سرخوش آن دل که از آن آگاه است


روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر، میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج)رابه تمامی شیقتگان آن حضرت تبریک می گوید .

ادامه مطلب ...نویسنده : سیدرضا موسوی پنجشنبه 15 مرداد 1388, ساعت 15 و 49 دقیقه و 07 ثانیه

دکتر حمید محمدجعفری ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، طی حکمی     ((  دکتر حسین گشتاسبی   )) را بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسرمنصوب و از خدمات دکتر عبدالله محمدی فیروزجایی سرپرست قبلی این شبکه تقدیر و تشکر نمودند .

متن حکم :

جناب آقای دکتر حسین گشتاسبی

سلام علیکم

با اتکال به خداومد متعال و با توجه به تعهد و تجربه حضرتعالی و پیشنهاد معاونین  بهداشت و درمان دانشگاه ، بموجب این ابلاغ با حفظ ردیف حقوقی بعنوان  سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر منصوب می شوید.

لذا شایسته است با رعایت اصول عدالت محوری ، تمرکز زدایی و  اصلاح الگوی  مصرف و عنایت ویژه به رعایت نظم و انظباط اداری ، نظارت مداوم بر بخش خصوصی ، فعالیت پزشکان و ماماهای خانواده و همچنین تلاش در جهت پویایی مدیریت سلامت شهرستان و استفاده از نظرات کارشناسان خبره را سرلوحه کارتان قرار  دهید .

  توفیق روزافزون تمام خدمتگزاران نظام اسلامی و جنابعالی را از خداوند سبحان   آرزومندم.

              دکترحمید محمدجعفری

رییس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی مازندران
ادامه مطلب ...نویسنده : سیدرضا موسوی دوشنبه 12 مرداد 1388, ساعت 17 و 32 دقیقه و 44 ثانیه
رئیس مرکز بهداشت بابلسر خبر داد :مرکز انتفال خون در شهرستان بابلسر احداث می شود
ادامه مطلب ...

دسته بندی :


نویسنده : سیدرضا موسوی جمعه 9 مرداد 1388, ساعت 16 و 38 دقیقه و 29 ثانیه

یك متخصص تغذیه گفت: افراد هنگام خرید گوشت از خریدن گوشت های چرخ كرده خودداری كنند، چرا كه این نوع گوشت زودتر فاسد می شود.وی با بیان اینكه گوشت های چرخ كرده را نمی توان در یخچال نگهداری كرد، افزود: این مواد باید در یخچال های فریزری، فریزر شوند. این متخصص با بیان اینكه گوشتی كه قرمز تیره است، رنگ تیره آن ناشی از عدم خروج كامل خون در حین كشتار بوده، گفت: هنگام خرید گوشت توجه شود مواد گوشتی دارای عضلات سفت و قوام طبیعی بوده وهنگام فشار دادن، گوشت محكم و قابلیت ارتجاعی داشته و با فشار دست روی گوشت دست مرطوب نشود. وی اظهار داشت: افراد گوشت خام را در مجاورت مواد غذایی پخته نگهداری نكنند و گوشت را بعد از تمیز و قطعه قطعه كردن در دمای منفی 18 درجه سانتیگراد نگهداری كنند. این متخصص افزود: قابلیت نگهداری گوشت قرمز درفریزر یك سال و گوشت ماهی 6 ماه است و باید توجه داشت كه از مصرف گوشت با انجماد مجدد خودداری شود

منبع خبر: روزنامه آفتاب یزد > شماره 2741 9/7/88 > صفحه 6 (بیشتر بدانیم) >

ادامه مطلب ...

دسته بندی : دانستنیهای سلامتی ,


[ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ] 

مطبوعات کشور را با کلیک روی تصاویر روزنامه در سلامت باش


» سونوگرافی غیرضرور و پولی متخصصان زنان ممنوع شد ( شنبه 26 اردیبهشت 1394 )
» هلال احمر ایران در جمع 10 جمعیت برتر دنیا است ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» انتصاب مدیر عامل جدید بیمه سلامت ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» وزیر بهداشت: درمان چاه عمیقی است که پر نمی شود/ برنامه تغییرات بنیادین در آموزش پزشکی ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» تحرک و جنب و جوش عامل اصلی پیش‌گیری از سرطان است ( جمعه 13 تیر 1393 )
» برای بیماران دچار فیبریلاسیون دهلیزی وارفارین بهتر از آسپیرین است ( جمعه 13 تیر 1393 )
» نظر یادتون نره ( پنجشنبه 12 تیر 1393 )
» پوکی‌استخوان در کمین مبتلایان به آپنه‌خواب ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» فلفل ضدسرطان پروستات ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» چسب‌های استخوان به جای استخوان مصنوعی ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» استخدام ۷۵۰۰ پزشک و بهورز در شبکه بهداشت کشور ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» اجازه دهید دانش‌آموزان در کلاس بلند شوند! ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» علت خونریزی واژن در بارداری چیست؟ ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» این خوردنی‌ها را با هم نخورید ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» 7 دلیل برای خوردن تخم مرغ صبحانه ( دوشنبه 12 اسفند 1392 )
» سرانجام ژن چشمه جوانی کشف شد ! ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» آلوئه ورا را به پوستتان نزنید ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» سوزاندن چربی با روش های جدید ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» سخنگوی دولت: 9 میلیارد دلار از دارایی های بلوكه شده ایران آزاد شد ( یکشنبه 19 آبان 1392 )
» عفونت های سیکلوسپور- آیا در خطر هستید؟ ( یکشنبه 19 آبان 1392 )
» سفر وزیر بهداشت به عنوان عضو بنیاد نورآوران سلامت به منطقه زلزله‌زده ورزقان ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» دکتر محمود طباطبایی: پوکی استخوان در زنان 5برابر بیشتر از مردان است ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» • رژ لب هایی که موجب سرطان لب می شوند ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» آیا تبخال می‌تواند كشنده باشد؟+ درمان سریع ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» • بیماری مارفان را بشناسیم ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» رشد 10 درصدی غرق شدگان در خزر ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» نگرانی از کاهش 40 درصدی بودجه بهداشتی كشور ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» وزیر بهداشت: 20 قلم داروی بیماران صعب‌العلاج بیمه می‌شود ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» نامه وزارت بهداشت برای لغو مجوز عرضه شیر فله ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» تکذیب شایعه مرگ تعدادی از هموطنان به دنبال مصرف استامینوفن ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
موضوعات
» اخبار سلامت (314)
» بازار سلامت باش (4)
» آموزش سلامت (143)
» مبارزه با بیماریها (177)
» سلامت کودک (81)
» سلامت روان (60)
» سلامت محیط و حرفه ایی (13)
» سلامت خانواده ( بهداشت خانواده ) (100)
» سلامت دهان و دندان (20)
» اطلاعات داروئی (26)
» دانستنیهای سلامتی (130)
» آشنایی با رشته های شاخه علوم پزشکی و بهداشتی درمانی (6)
» سیاسی اجتماعی (4)
» اخبار بابلسر (21)
» گالری عکس های جالب سلامت باش (4)
» اخبار مازندران (17)
» اخبار علمی (166)
» اخبار علمی ترجمه شده (9)
» دنیای IT آی تی (4)
» اخبار فن آوری (27)
» اخبار اجتماعی (171)
» اخبار هنری (2)
» اخبار روز (54)
» اخبار ورزشی (11)
» اخبار حوادث (10)
» فرصت های شغلی در رشته های بهداشتی و درمانی (3)
» پاسخ ها (3)
» ترفندهای جالب برای کامپیوترتان (18)
» دانلود سرای سلامت خبر (2)
» مطالب برگرفته ار سایت سازمان جهانی بهداشت (1)
» عجیب اما واقعی (73)
» شرح وظایف واحدهای بهداشتی درمانی (8)
» آموزشی (19)
» آیین نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی (22)
» آخرین اخبار از شیوع آنفولانزای A نوع ( H1N1) در ایران و جهان (12)
» دانستنیها (69)
» مدیریت و تحول سازمانی (11)
» مناسبت های ملی، مذهبی و بهداشتی روز (79)
» زنگ تفریح (31)

مطالب پربازدید

» چگونه درد آمپول را در کودکان کاهش دهیم؟
» اگر زانو هایتان درد میکند یا صدا میکند این مقاله را بخوانید
» دل عزاییل برای این دو نفر سوخت‎!‎
» رایج ترین نام خانوادگی در بین ایرانیان چیست؟
» عوامل مؤثر درآموزش و یادگیری دانش‌آموزان دچار اختلال یادگیری
» قبل از امتحانات آدامس بجوید
» جریان‌های شکافنده مهمترین علت غرق شدگی در دریای خزر-قسمت دوم و پایانی
» جریان‌های شکافنده مهمترین علت غرق شدگی در دریای خزر-قسمت اول
» خطراتی كه جمعیت جهان را تهدید می‌كند
» پزشکی ایران در عهد ساسانی
» مستر بین از تصادف جان به در برد
» مادر طلبه ناهی از منكر : خانم وزیر بهداشت! این جوانان 20 ساله حال مرا فهمیدند اما شمایی كه مادر هستید، حال مرا نفهمیدید!
» جوان ترها مراقب باشند به بیماری ام اس مبتلا نشوند
» آیا می دانید بیماری ام اس MS چیست؟
» تصاویری از پرموترین دختربچه جهان/ دختر گرگ نما در “گینس” ثبت شد
» تصاویر مترسک از هر مدل!!
» کاریکاتور انواع و اقسام گداها
» عجیب ترین حیوانات دنیا
» تصاویر جدیدترین حیوانات کشف شده در سال 2010
» تصاویر مواد غذایی با طرح های عجیب
» فرش بافته شده از تار عنکبوت
» مضرات لامپ های کم مصرف ! بمب‌های شیمیایی کوچکی که در خانه نگه می‌داریم
» تاریخچه؛ اهداف ، وظایف و واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران:
» چگونه یک نوار قلب را تفسیرکنیم؟
» تبدیل نام خود به فارسی باستان خـــــــــــیـلـــــــــــــی عالیـــــــــــــه!!!!!!!!!!!!!!!شما هم امتخان کنید
» واقعیت های حیرت انگیز در مورد پشه ها
» کشف موجود فضایی در مکزیک
» کشف یک مار بوا با طول بیش از 3 متر در بابلسر
» آمار لحظه به لحظه جهان را در موضوعات مختلف به صورت آنلاین و فارسی ببینید
» مشاهده آنلاین كانال های تلویزیون
» دانستنیها
» منتخبی از تصاویر و آثار جشنواره های شنی برگزار شده در بابلسر
» نکاتی چند در رابطه با مزایا و استفاده از لامپهای کم مصرف
» محل خودکشی هیتلر+ عکس
» باقری لنکرانی بعد از وزارت چه می کند؟
» آیا میدانستید....!؟
» طالع بینی ازدواج
» تصاویری از سیر تکاملی مرسدس بنز
» نقش مرکز سلامت روان جامعه نگر
» تاریخچه تاسوعا 5-10-88
» تاثیرات سوء استفاده از رنگها و اسانسهای خوراكی در طبخ غذاهای خانگی
» منزلت شب قدر
» دكتر کامران باقری لنكرانی
» دکترمرضیه وحید دستجردی
» میلاد امام حسن مجتبی (ع)
» روز بهورز مورخ 12-6-88
» حضرت خدیجه علیها‏السلام
» افسردگی در زنان کارمند بیش از زنان خانه دار است
» اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان دولت
» زندگینامه بزرگ منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج)
» تصاویر مجسمه های شنی
» پخش مستقیم از حرم حضرت اما رضا(ع) وحرم حضرت امام حسین(ع) وحرم حضرت اباالفضل العباس(ع)

لیست سایت های مفید

» دنیایی به نام «من»
» وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
» سازمان جهانی بهداشت(WHO)
» سایت اتحادیه بین المللی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت
» وبلاگ ایدز این هفته مربوط به سازمان ملل
» سایت مرکز کنترل وپیشگیری ازبیماریها
» دانشگاه علوم پزشكی مازندران
» دانشگاه علوم پزشكی بابل
» دانشگاه علوم پزشكی گیلان
» دانشگاه علوم پزشكی گلستان
» دانشگاه علوم پزشكی تهران
» دانشگاه علوم پزشکی مشهد
» آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی( OLC )
» دانشگاه تربیت معلم
» دانشگاه تربیت مدرس
» دانشگاه امام صادق(ع)
» پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
» پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی
» پایگاه اطلاع‌رسانی دولت
» سید محمد خاتمی
» دکتر محمود احمدی نژاد
» مجلس شورای اسلامی
» كتابخانه ملی ایران
» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
» کاریابی
» خبرگزاری جمهوری اسلامی
» خبرگزاری مهر
» خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)
» خبرگزاری میراث فرهنگی
» خبرگزاری فارس
» روزنامه ایران
» روزنامه اطلاعات
» روزنامه جمهوری اسلامی
» روزنامه جام جم
» مازندنومه
» مزرعه گل کامران
» ایران ورزشی
» روزنامه کیهان
» مجتمع فنی تهران
» لیست لینک ها

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سلامت باش- سایت اصلی : سیدرضا موسوی کارشناس سلامت

مقدمه :
به راستی سلامت چیست؟ و
چرا در جوامع پیشرفته امروز نیز، سلامت به عنوان یک مسأله ی همچنان جدی، پر رنگ و دغدغه آفرین است؟

معمولاً وقتی از سلامت سخن به میان می آید؛ ناخود آگاه پزشک و بیمارستان و بستر بیماری به ذهن متبادر می شود. اما واقعیت این است که این معنا از سلامت، تنها بخشی از آن مفهوم را افاده می کند. وقتی می گوییم سلامت، هم سلامتی جسم در نظر است و هم سلامت روان از آن مراد می شود. سلامت جسم و روان مثل زنجیر به هم وابسته اند؛ و هر یک تقویت کننده ی دیگری است . امروزه وقتی از سلامت سخن به میان می آید؛ جنبه روانی و به خصوص اجتماعی آن نیز مطرح است. چون در حالی می توان توقع داشت فرد فرد جامعه از روانی سالم برخوردار باشند؛ که مناسبات اجتماعی سالم باشد.
مثلی است که می گوید: «سلامت همه چیز نیست. اما همه چیز بدون سلامت هیچ است» .

این وب نوشته کاملا"بصورت خصوصی و با هزینه شخصی اداره می شود و هیچ ارتباطی با اداره یا نهاد دولتی یا غیردولتی ندارد.
ضمنا"برای حفظ اصول اخلاقی و امانت داری، ::: salamtbash سلامت باش::: را به عنوان منبع مورد استفاده، ذکر فرمایید.
ایجاد کننده وبلاگ : سیدرضا موسوی


Msn bot last visit powered by  Bots Visit free counters Iranbloglist.com Free counter and web stats