به ""سلامت باش ""خوش امدید.لطفا" هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق لینك << نظر یادت نر>> ارسال فرمائید -سیدرضا موسوی

سلامت باش salamatbash

--------
نویسنده : سیدرضا موسوی پنجشنبه 3 شهریور 1390, ساعت 03 و 22 دقیقه و 09 ثانیه

جام جم آنلاین: با تنگ تر شدن حلقه محاصره مقر معمر قذافی و نزدیک شدن پایان عمر سیاسی او نگاهی كوتاه داریم به زندگی و حكومت 42 ساله وی برلیبی. در هر حال ، معمر قذافی نیز علی رغم دوران طولانی حكومتش نتوانست با عزت و احترام كناره گیری كرده و سرنوشت او مانند سایر دیكتاتورهایی است كه عقل خود را تسلیم شهوت قدرت كرده و با خفت رژیمشان واژگون شد. او نیز از سرنوشت همپالكی هایش عبرت نگرفت ،شاید بقیه دیكتاتورها دستكم لحظه ای به آخر و عاقبت قذافی، مبارك ، بن علی ،علی عبدالله صالح و... بیاندیشند تا دچار سرنوشت آنها نشوند.


لطفا


زندگی معمر قذافی


ادامه مطلب ...

به گزارش خبرگزاری ها، معمر محمد عبدالسلام ابو منیار القذافی از قبیله القذاذفه در روز 7 ژوئن سال 1942 در روستایی به نام جهنم در یک خیمه بدوی در صحرای سرت لیبی به دنیا آمد.

تحصیلات ابتدایی خود را در همان روستا به پایان رساند و سپس به شهر سبها در جنوب لیبی رفت ‌و پس از ازدواج با همسر اولش و به دنیا آمدن محمد قذافی  از وی جدا شد.

معمر قذافی در سال 1965 به ارتش پیوست و در سن 27 سالگی توانست به همراه گروهى از افسران لیبى، ادریس اول پادشاه لیبى را طى كودتاى بدون خونریزى از قدرت بركنار كند و به رژیم سلطنت در کشورش پایان دهد.

وی بعدها نام کودتایش را انقلاب فاتح نهاد.

فذافی صاحب رکورد طولانی ترین دوران حکومت در لیبی در بیش از 5 قرن اخیر است؛ تا جایی که از سال 1551 میلادی یعنی از زمان حکومت عثمانی تاکنون کسی به اندازه حاکمیت او در راس قدرت در لیبی قرار نداشت.

وی در سالهای1969 تا 1977 رئیس شورای فرماندهی انقلاب را بر عهده داشت.

در سال 1976 کتاب معروفش را که به کتاب سبز شهره است منتشر کرد و در آن از آنچه که دکترین سوم جهان خواند سخن گفت.

مقصود قذافی از دکترین سوم جهان نظریه ای فراتر از مارکسیسم و نظام سرمایه داری ( فئودالیسم) است.

او برای اثبات ادعایش مبنی بر نظریه سوم جهان، می گوید بر اساس نظریه او جمهور مردم حاکم کشورند.

قذافی در مارس 1977 و با استناد به کتابش تشکیل "جمهوری بزرگ سوسیالیستی عربی خلق لیبی( الجماهیریه العربیه الیبیه الشعبیه الاشتراکیه العظمی)" را اعلام کرد و مدعی شد : "در چنین نظامی مردم به طور مستقیم قدرت را به دست دارند و این امر از طریق برگزاری کنگره های عمومی خلق که در واقع در لیبی جای پارلمان را می گرفت عملی خواهد شد".

قذافی بیشتر به سبب رفتارهای خارج از عرف خود معروف است مثلا در مورد فلسطین نظریه تشکیل کشور " اسراطین" را داده بود که آمیزه ای از نام اسرائیل و فلسطین است.

وی بارها نظریه وحدت عربی را مطرح و تلاش کرد به شیوه وحدت مصر و سوریه در جنگ با اسرائیل، با تونس متحد شود اما تمامی تلاش هایش بی نتیجه ماند در نتیجه دیدگاهش را از جهان عرب به سمت آفریقا عوض کرد و خود را "شاه شاهان آفریقا" خواند و پس از آن سعی کرد درهای لیبی را به روی همه کشورهای آفریقایی بگشاید و راه را برای تشکیل ایالات متحده آفریقا هموار کند.

دیدگاههای سیاسی قذافی

قذافی بنابر آنچه در "کتاب سبز" خود نوشته در حکومت به حاکمیت دمکراتیک و مستقیم مردم معتقد بود. هم چنین وی در این کتاب نظریه‌ای را مطرح می‌کند که نه مارکسیستی و نه سرمایه‌داری است و آن را نظریه جهان سوم برای زمامداری و حکومت می ‌داند. وی در مورد نظریه ‌اش می گوید: این چکیده تجربه‌های بشری است و معتقد است که کمیته‌های انقلاب باید قدرت را در کشور بدست داشته باشند.
 
در مورد خاورمیانه و نزاع اعراب - اسرائیل نیز دیدگاه "کتاب سفید " یا "اسراطین" را ترویج می‌کند، یعنی تاسیس کشور فلسطینی واحد و یکپارچه که هم اعراب و هم یهود در آن درکنار یکدیگر زندگی کنند.

دیدگاه‌های قذافی درباره اعراب و جهان عرب

گرایشات قومی و عربی‌اش او را واداشت طرح‌های عجیب و غریبی برای جهان عرب ارائه دهد، از جمله:

- اعلام "میثاق طرابلس " در سال 1969 میان لیبی و سودان و مصر.

- "اعلامیه قاهره " در سال 1970 که با تکیه بر اصول و مبادی انقلاب،‌ آزادی و سوسیالیسم خواستار اتحاد سه کشور شد.

- اتحاد جمهوری‌های عربی در سال 1971 میان سه کشور لیبی و مصر و سوریه تحت این عنوان که این اتحاد مقدمات اتحاد کامل سه کشور را فراهم خواهد نمود.

- "بیاینه جربه " جهت تاسیس جمهوری اسلامی عربی در سال 1974 میان لیبی و تونس.

- "بیانیه وجده" که درصدد تاسیس اتحاد عربی آفریقایی بود و در سال 1984 ارائه گردید.

- دعوت از کشورهای عربی در سال 1988 جهت پیوستن به اتحادیه عربی - آفریقایی که آن را در سال 1984 با کشور مراکش آغاز نمود و اتحاد با مراکش را اولین گام در راه تشکیل این اتحادیه تلقی کرد.

- لغو مرزها و قوانین گمرکی میان لیبی و تونس از یک سو و لیبی و مصر از سوی دیگر در سال 1988

- ایفای نقش در اتحاد دو یمن.

- امضای "موافقتنامه مراکش " در سال 1989 به عنوان اولین گام در راه تحقق وحدت عربی.

- ارائه طرح اتحاد اعراب.

- ارائه طرح اتحادیه عربی - آفریقایی.

دیدگاهای قذافی درباره آفریقا

از جمله شعارهای قذافی در مورد آفریقا این بود که "آفریقا برای آفریقایی‌هاست " و "آفریقایی‌ها باید با یکدیگر متحد شوند". شاید قذافی به این طریق می خواست به نقش آفریقا در جهان کنونی تاکید کند و شاید به همین دلیل بود که آفریقا نقش مهمی در تغییر دیدگاه‌های آمریکا و انگلیس در قضیه لاکربی بازی کرد و این دو کشور را واداشت تا مواضع لیبی را در این باره بپذیرند.
 
قذافی در سال 1999 "تجمع کشورهای ساحل و صحرا" را تاسیس کرد که هم اکنون 23 کشور آفریقایی در آن عضویت دارند و پس از آن برای تبدیل سازمان وحدت آفریقا به سوی اتحادیه آفریقا گام برداشت.

قضیه ربودن امام موسی صدر

"سید موسی صدر " معروف به "امام موسی صدر " متولد 14 خرداد 1307 در قم مرجع دینی و سیاسی شیعیان پس از مهاجرت از ایران به لبنان، "مجلس اعلای شیعیان لبنان " را تأسیس کرد و رهبری فکری و سیاسی شیعیان این کشور را عهده‌دار شد. وی در 3 شهریور سال 1357 و در آخرین مرحله از سفر دوره‌ای خود به کشورهای عربی، بنابر دعوت رسمی معمر قذافی وارد لیبی شد و در روز 9 شهریور ربوده شد. دستگاه‌های قضایی لبنان و ایتالیا و تحقیقات انجام شده از سوی واتیکان، ادعای رژیم لیبی مبنی بر خروج صدر از آن کشور و ورود او به رم را رسما تکذیب کرده‌اند.
 
مجموعه اطلاعات آشکار و پنهانی که طی دو دهه پیش بدست آمده، تماما گواه آنند که موسی صدر هرگز خاک لیبی را ترک نگفته‌است. در این میان قرائن متعددی حکایت از آن دارند که امام موسی صدر همچنان زنده است.

ماجرای لاکربی و تحریم لیبی

در 21 دسامبر 1988 هواپیمای خطوط مسافری پان امریکن بر فراز دهکده لاکربی در اسکاتلند منفجر شد و تمام 270 مسافر و خدمه آن جان باختند.
 
فاجعه هوایی لاکربی در آن سال‌ها به بزرگترین جریان تحقیق و بازجویی تاریخ انگلستان تبدیل شد. این حادثه تروریستی را عموماً حمله‌ای به آمریکا تلقی کردند، چون 189 نفر از قربانیان آمریکایی بودند. ماجرای لاکربی تا پیش از حملات 11 سپتامبر 2001 مرگبارترین حمله به شهروندان آمریکایی تلقی می‌شد.
 
دولت‌های آمریکا و بریتانیا، لیبی را مسئول بمب‌گذاری در این هواپیما معرفی کردند که به وضع تحریم‌های بین‌المللی علیه لیبی منجر شد. در سال 2003 دولت لیبی رسماً مسئولیت بمبگذاری در یک هواپیمای مسافربری شرکت پان امریکن در سال 1988 را قبول کرد. عبدالباسط المقراحی تنها فردی است که در ارتباط با این بمب‌گذاری محکوم شده است.

تحولات اخیر لیبی تا فرار قذافی از طرابلس

روز 17 فوریه گذشته شبکه های تلویزیونی عرب زبان از آغاز تظاهرات و قیام مردمی در لیبی خبر دادند. دلیل شعله‌ور شدن اعتراضات مردمی در لیبی دستگیری یک وکیل و فعال حقوق بشر به نام "فتحی تاربل " عنوان شده که با بستگان زندانی‌های زندان ابوسلیم که در آن مخالفان حکومتی و متهمان به اسلامگرایی نگهداری می‌شوند، ارتباط داشته است.
 
پس از اعلام این خبر صدها فعال سیاسی مخالف رژیم قذافی خواستار برگزاری تظاهرات در روز 17 فوریه 2011 همزمان با ششمین سالگرد تظاهرات شهر بنغازی در سال 2005 شدند. در آن سال نیروهای امنیتی رژیم لیبی به شدت این تظاهرات را سرکوب کردند.
 
از 17 فوریه تا کنون اعتراضات مردمی سراسر لیبی را فراگرفته که با سرکوب بسیار شدید رژیم معمر قذافی و قتل عام مردم این کشور و محکومیت‌های بین المللی همراه بوده است.

 رژیم 42 ساله سرهنگ معمر قذافی دیکتاتور لیبی دوشنبه 22 اوت 2011 با پیشروی انقلابیون به قلب پایتخت لیبی عملا فرو ریخت تا خبرهای ضد و نقیضی درباره فرار وی از طرابلس به گوش برسد.


دسته بندی : سیاسی اجتماعی ,
برچسب ها : معمر محمد عبدالسلام ابو منیار القذافی از قبیله القذاذفه در روز 7 ژوئن سال 1942 در روستایی به نام جهنم در یک خیمه بدوی در صحرای سرت لیبی به دنیا آمد , حصیلات ابتدایی خود را در همان روستا به پایان رساند , معمر قذافی در سال 1965 به ارتش پیوست و در سن 27 سالگی توانست به همراه گروهى از افسران لیبى , ادریس اول پادشاه لیبى را طى كودتاى بدون خونریزى از قدرت بركنار كند , قذافی در مارس 1977 و با استناد به کتابش تشکیل "جمهوری بزرگ سوسیالیستی عربی خلق لیبی( الجماهیریه العربیه الیبیه الشعبیه الاشتراکیه العظمی)" را اعلام کرد , دیدگاههای سیاسی قذافی , دیدگاه‌های قذافی درباره اعراب و جهان عرب , دیدگاهای قذافی درباره آفریقا , قضیه ربودن امام موسی صدر , تحولات اخیر لیبی تا فرار قذافی از طرابلس ,


مطبوعات کشور را با کلیک روی تصاویر روزنامه در سلامت باش


» سونوگرافی غیرضرور و پولی متخصصان زنان ممنوع شد ( شنبه 26 اردیبهشت 1394 )
» هلال احمر ایران در جمع 10 جمعیت برتر دنیا است ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» انتصاب مدیر عامل جدید بیمه سلامت ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» وزیر بهداشت: درمان چاه عمیقی است که پر نمی شود/ برنامه تغییرات بنیادین در آموزش پزشکی ( شنبه 19 اردیبهشت 1394 )
» تحرک و جنب و جوش عامل اصلی پیش‌گیری از سرطان است ( جمعه 13 تیر 1393 )
» برای بیماران دچار فیبریلاسیون دهلیزی وارفارین بهتر از آسپیرین است ( جمعه 13 تیر 1393 )
» نظر یادتون نره ( پنجشنبه 12 تیر 1393 )
» پوکی‌استخوان در کمین مبتلایان به آپنه‌خواب ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» فلفل ضدسرطان پروستات ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» چسب‌های استخوان به جای استخوان مصنوعی ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» استخدام ۷۵۰۰ پزشک و بهورز در شبکه بهداشت کشور ( جمعه 29 فروردین 1393 )
» اجازه دهید دانش‌آموزان در کلاس بلند شوند! ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» علت خونریزی واژن در بارداری چیست؟ ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» این خوردنی‌ها را با هم نخورید ( سه شنبه 13 اسفند 1392 )
» 7 دلیل برای خوردن تخم مرغ صبحانه ( دوشنبه 12 اسفند 1392 )
» سرانجام ژن چشمه جوانی کشف شد ! ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» آلوئه ورا را به پوستتان نزنید ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» سوزاندن چربی با روش های جدید ( یکشنبه 10 آذر 1392 )
» سخنگوی دولت: 9 میلیارد دلار از دارایی های بلوكه شده ایران آزاد شد ( یکشنبه 19 آبان 1392 )
» عفونت های سیکلوسپور- آیا در خطر هستید؟ ( یکشنبه 19 آبان 1392 )
» سفر وزیر بهداشت به عنوان عضو بنیاد نورآوران سلامت به منطقه زلزله‌زده ورزقان ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» دکتر محمود طباطبایی: پوکی استخوان در زنان 5برابر بیشتر از مردان است ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» • رژ لب هایی که موجب سرطان لب می شوند ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» آیا تبخال می‌تواند كشنده باشد؟+ درمان سریع ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» • بیماری مارفان را بشناسیم ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» رشد 10 درصدی غرق شدگان در خزر ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» نگرانی از کاهش 40 درصدی بودجه بهداشتی كشور ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» وزیر بهداشت: 20 قلم داروی بیماران صعب‌العلاج بیمه می‌شود ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» نامه وزارت بهداشت برای لغو مجوز عرضه شیر فله ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
» تکذیب شایعه مرگ تعدادی از هموطنان به دنبال مصرف استامینوفن ( دوشنبه 8 مهر 1392 )
موضوعات
» اخبار سلامت (314)
» بازار سلامت باش (4)
» آموزش سلامت (143)
» مبارزه با بیماریها (177)
» سلامت کودک (81)
» سلامت روان (60)
» سلامت محیط و حرفه ایی (13)
» سلامت خانواده ( بهداشت خانواده ) (100)
» سلامت دهان و دندان (20)
» اطلاعات داروئی (26)
» دانستنیهای سلامتی (130)
» آشنایی با رشته های شاخه علوم پزشکی و بهداشتی درمانی (6)
» سیاسی اجتماعی (4)
» اخبار بابلسر (21)
» گالری عکس های جالب سلامت باش (4)
» اخبار مازندران (17)
» اخبار علمی (166)
» اخبار علمی ترجمه شده (9)
» دنیای IT آی تی (4)
» اخبار فن آوری (27)
» اخبار اجتماعی (171)
» اخبار هنری (2)
» اخبار روز (54)
» اخبار ورزشی (11)
» اخبار حوادث (10)
» فرصت های شغلی در رشته های بهداشتی و درمانی (3)
» پاسخ ها (3)
» ترفندهای جالب برای کامپیوترتان (18)
» دانلود سرای سلامت خبر (2)
» مطالب برگرفته ار سایت سازمان جهانی بهداشت (1)
» عجیب اما واقعی (73)
» شرح وظایف واحدهای بهداشتی درمانی (8)
» آموزشی (19)
» آیین نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی (22)
» آخرین اخبار از شیوع آنفولانزای A نوع ( H1N1) در ایران و جهان (12)
» دانستنیها (69)
» مدیریت و تحول سازمانی (11)
» مناسبت های ملی، مذهبی و بهداشتی روز (79)
» زنگ تفریح (31)

مطالب پربازدید

» چگونه درد آمپول را در کودکان کاهش دهیم؟
» اگر زانو هایتان درد میکند یا صدا میکند این مقاله را بخوانید
» دل عزاییل برای این دو نفر سوخت‎!‎
» رایج ترین نام خانوادگی در بین ایرانیان چیست؟
» عوامل مؤثر درآموزش و یادگیری دانش‌آموزان دچار اختلال یادگیری
» قبل از امتحانات آدامس بجوید
» جریان‌های شکافنده مهمترین علت غرق شدگی در دریای خزر-قسمت دوم و پایانی
» جریان‌های شکافنده مهمترین علت غرق شدگی در دریای خزر-قسمت اول
» خطراتی كه جمعیت جهان را تهدید می‌كند
» پزشکی ایران در عهد ساسانی
» مستر بین از تصادف جان به در برد
» مادر طلبه ناهی از منكر : خانم وزیر بهداشت! این جوانان 20 ساله حال مرا فهمیدند اما شمایی كه مادر هستید، حال مرا نفهمیدید!
» جوان ترها مراقب باشند به بیماری ام اس مبتلا نشوند
» آیا می دانید بیماری ام اس MS چیست؟
» تصاویری از پرموترین دختربچه جهان/ دختر گرگ نما در “گینس” ثبت شد
» تصاویر مترسک از هر مدل!!
» کاریکاتور انواع و اقسام گداها
» عجیب ترین حیوانات دنیا
» تصاویر جدیدترین حیوانات کشف شده در سال 2010
» تصاویر مواد غذایی با طرح های عجیب
» فرش بافته شده از تار عنکبوت
» مضرات لامپ های کم مصرف ! بمب‌های شیمیایی کوچکی که در خانه نگه می‌داریم
» تاریخچه؛ اهداف ، وظایف و واحدهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران:
» چگونه یک نوار قلب را تفسیرکنیم؟
» تبدیل نام خود به فارسی باستان خـــــــــــیـلـــــــــــــی عالیـــــــــــــه!!!!!!!!!!!!!!!شما هم امتخان کنید
» واقعیت های حیرت انگیز در مورد پشه ها
» کشف موجود فضایی در مکزیک
» کشف یک مار بوا با طول بیش از 3 متر در بابلسر
» آمار لحظه به لحظه جهان را در موضوعات مختلف به صورت آنلاین و فارسی ببینید
» مشاهده آنلاین كانال های تلویزیون
» دانستنیها
» منتخبی از تصاویر و آثار جشنواره های شنی برگزار شده در بابلسر
» نکاتی چند در رابطه با مزایا و استفاده از لامپهای کم مصرف
» محل خودکشی هیتلر+ عکس
» باقری لنکرانی بعد از وزارت چه می کند؟
» آیا میدانستید....!؟
» طالع بینی ازدواج
» تصاویری از سیر تکاملی مرسدس بنز
» نقش مرکز سلامت روان جامعه نگر
» تاریخچه تاسوعا 5-10-88
» تاثیرات سوء استفاده از رنگها و اسانسهای خوراكی در طبخ غذاهای خانگی
» منزلت شب قدر
» دكتر کامران باقری لنكرانی
» دکترمرضیه وحید دستجردی
» میلاد امام حسن مجتبی (ع)
» روز بهورز مورخ 12-6-88
» حضرت خدیجه علیها‏السلام
» افسردگی در زنان کارمند بیش از زنان خانه دار است
» اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقاء منزلت اجتماعی کارکنان دولت
» زندگینامه بزرگ منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی (عج)
» تصاویر مجسمه های شنی
» پخش مستقیم از حرم حضرت اما رضا(ع) وحرم حضرت امام حسین(ع) وحرم حضرت اباالفضل العباس(ع)

لیست سایت های مفید

» دنیایی به نام «من»
» وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
» سازمان جهانی بهداشت(WHO)
» سایت اتحادیه بین المللی آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت
» وبلاگ ایدز این هفته مربوط به سازمان ملل
» سایت مرکز کنترل وپیشگیری ازبیماریها
» دانشگاه علوم پزشكی مازندران
» دانشگاه علوم پزشكی بابل
» دانشگاه علوم پزشكی گیلان
» دانشگاه علوم پزشكی گلستان
» دانشگاه علوم پزشكی تهران
» دانشگاه علوم پزشکی مشهد
» آموزش آنلاین و رایگان زبان انگلیسی( OLC )
» دانشگاه تربیت معلم
» دانشگاه تربیت مدرس
» دانشگاه امام صادق(ع)
» پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
» پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی
» پایگاه اطلاع‌رسانی دولت
» سید محمد خاتمی
» دکتر محمود احمدی نژاد
» مجلس شورای اسلامی
» كتابخانه ملی ایران
» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
» کاریابی
» خبرگزاری جمهوری اسلامی
» خبرگزاری مهر
» خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)
» خبرگزاری میراث فرهنگی
» خبرگزاری فارس
» روزنامه ایران
» روزنامه اطلاعات
» روزنامه جمهوری اسلامی
» روزنامه جام جم
» مازندنومه
» مزرعه گل کامران
» ایران ورزشی
» روزنامه کیهان
» مجتمع فنی تهران
» لیست لینک ها

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ما


سلامت باش- سایت اصلی : سیدرضا موسوی کارشناس سلامت

مقدمه :
به راستی سلامت چیست؟ و
چرا در جوامع پیشرفته امروز نیز، سلامت به عنوان یک مسأله ی همچنان جدی، پر رنگ و دغدغه آفرین است؟

معمولاً وقتی از سلامت سخن به میان می آید؛ ناخود آگاه پزشک و بیمارستان و بستر بیماری به ذهن متبادر می شود. اما واقعیت این است که این معنا از سلامت، تنها بخشی از آن مفهوم را افاده می کند. وقتی می گوییم سلامت، هم سلامتی جسم در نظر است و هم سلامت روان از آن مراد می شود. سلامت جسم و روان مثل زنجیر به هم وابسته اند؛ و هر یک تقویت کننده ی دیگری است . امروزه وقتی از سلامت سخن به میان می آید؛ جنبه روانی و به خصوص اجتماعی آن نیز مطرح است. چون در حالی می توان توقع داشت فرد فرد جامعه از روانی سالم برخوردار باشند؛ که مناسبات اجتماعی سالم باشد.
مثلی است که می گوید: «سلامت همه چیز نیست. اما همه چیز بدون سلامت هیچ است» .

این وب نوشته کاملا"بصورت خصوصی و با هزینه شخصی اداره می شود و هیچ ارتباطی با اداره یا نهاد دولتی یا غیردولتی ندارد.
ضمنا"برای حفظ اصول اخلاقی و امانت داری، ::: salamtbash سلامت باش::: را به عنوان منبع مورد استفاده، ذکر فرمایید.
ایجاد کننده وبلاگ : سیدرضا موسوی


Msn bot last visit powered by  Bots Visit free counters Iranbloglist.com Free counter and web stats

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic